Evil at the Door

exe. odpad!

Jeden z najhorších, ale zároveň aj najnudnejších filmov na žáner Home Invasion. Evil at the Door je zlý od samého začiatku, vývoj postáv je katastrofa, hlavná hrdinka leží skoro hodinu pod posteľou, jej manžel sa správa ako retard a charaktery záporákov sú ploché, nevýrazné, a nezaujímavé, zaujímavejší by bol pohľad kľudne aj na konské lajno, ako na nich. Amatérska kamera sa síce dala čakať, ale tu to dokázalo skôr odradiť ako prilákať a stavať na nejakej atmosfére. A keď už sme pri atmosfére, jedna scéna obsahuje torture a aj to nie je ničím zaujímavé, samotná atmosféra hororu je pod bodom mrazu. Horor je skôr konanie postáv a odfláknutý scenár, herci bez žiadnej dejovej hĺbky plus nesympatickí záporáci bez žiadnych osobných čŕt zrážajú zážitok ešte nižšie pod úroveň znesiteľnosti. Herci mi prišli ako náhodní ľudia vybraní z ulice a po natočení každý z nich dostal stovku a tam sa ich cesty rozišli. Jediné, čo sa ako tak dalo, je hlavná postava Andrea Sweeney-Blanco, jediná herečka, ktorá podávala ako tak dobrý výkon, ale aj keď sa snaží, v súčte s otrasnými vedľajšími postavami a nelogickostí, ktorých tam je hromada, by bola aj slabučká jedna hviezda strašne veľa. Ale ako sa hovorí, to najlepšie na koniec a predsa len som našiel nejaké pozitívum. Na konci sú titulky. ()