Naked Attraction Suomi

Santtu Palm

Účinkují:

Marja Kihlström (moderátor)

castor

Obří varlata, propíchnuté bradavky nebo výrazné pysky coby oblíbený vizuální stimul. Solidní bizár pokračuje v další severské zemi. Muž či žena si vybírají své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhaleného těla. Vidět je úplně všechno. Britského formátu z roku 2016 se chytlo hned několik dalších zemí (Finové mají o box méně). Pokud dám všechny ty výstřednosti stranou, tak za sebe vnímám jedno nemalé pozitivum: zejména mladí lidé, kteří mají v hlavách sténající pornoherečky, reálně vidí, jak vypadají přirozená lidská těla. ()

Master19

Nic navíc oproti originálnímu konceptu, jen mi přijde, že víc tlačí na pilu s ohledem na výběr exotů do řad "soutěžících". ()

jeany23

Osvětlení boxů je tak tlumené, že pořádně nic není vidět, a tvář prvního vyřazeného nespatříte vůbec. Proč ??? Vůbec celkově mi tahle odnož přijde taková ukecaná a utahaná. Zlatí Britové... ()

Hansolo35 odpad!

Když se pak ty holky obléknou, tak vypadají k světu. Nahé, potetované, s vytahaným břichem, obřími striemi a vytahanými prsy...ve dvaadvaceti?! Jak budou vypadat ve čtyřiceti? Ještě když se jich zeptají, co na svém těle milují... buďto nemají doma zrcadlo, nebo soudnost. Zřejmě pořad v rámci "všichni jsme krásní". Z reklamy na Dove se mi zvedne kufr co tam teď dávají za obludy. Tohle je skoro to samý. ()