Přítel pro mojí ženu

• Španělsko Un novio para mi mujer

Diego se chce s rozvést se svojí ženou Luciou. Ale neví, jak jí to říct. A nedokáže jí to říct do očí. Obrátí se tedy obrátí na Cuerva Florese, známého svůdníka. Chce, aby Luciu svedl a ta se do něj zamilovala, aby to byla ona, kdo ukončí její manželství. (Film+)

WolfHigh

Romantická komedie o tom, jak se chlap (Diego Martín) bojí říct své ženě (Belén Cuesta),že se s ní chce rozejít a tak na ní vymyslí  takovou lest, že si najme jednoho svůdníka (Hugo Silva),který je bývalý vyhlášený lamač dívčích srdcí. Diego mu zaplatí za to,aby jeho ženu sbalil či odradil od sebe a on tak nemusel říkat první,že se s ní rozchází. Bla bla bla trochu omáčky okolo a o ničem jiném ten film není. Skončí to tak,že si k sobě jistým způsobem najdou zase cestu a oba dva si uvědomí svoje chyby! Béčková ohraná nemastná a neslaná polévka,kterou si dáte v jakékoliv školní jídelně! Nijak mě to neurazilo,ale zároveň nijak nenadchlo. Jako jednohubka to ujde,když nechcete přemýšlet a je Vám vlastně jedno na co koukáte. Dal bych jen jednu * ale dávám 2* kvůli Belén Cuesta, tudíž 40%. ()