Ramanam

Volné pokračování výborného filmu „Nagina“ (1986). Docela jsem se o výsledek obával, ale naštěstí zcela zbytečně. Příběh mě zaujal a dokázal oslovit, i když se vlastně jen opakuje zápletka minulá s novými nápady. Sridevi je stejně okouzlující jako vždy. Sympatický S. Deol je pro ni daleko přirozenější herecký partner než předchozí Rishi Kapoor („dobrosrdečný starší strýček“). A. Kher sice nemá tu šílenost v očích, jako Amrish Puri, ale jako padouch duší i tělem vůbec nezklamal. Písním i tancům nemám rovněž co vytknout. Jasné čtyři hvězdy. ()

Gaja Gamini

Nehodné pokračování skvělého filmu Nagina, který byl v naprosto všem lepší od scénáře, režie, hudby až po padoucha. Anupam Kher není ani trochu děsivý zloun, spíš působí doijmem rozmazleného dítěte, a celou dobu se jen potí pod hustou parukou a dramaticky gestikuluje. Sridevi to moc sluší, ale po silné roli v prvním filmu je tahle bolestně nedostačující a nezajímavá, navíc šokovaně musím prohlásit, že její závěrečný tanec byl otřesný, i když to se dá z velké míry svést na špatnou choreografii a kostým. Sunny Deol je ve filmu jen "aby se neřeklo" a aby rozdal pár ran. ()