Pošuci

• USA Oddballs

Série(2) / Epizody(20)

Bublinový kluk James pochybuje úplně o všem, co ho dráždí. A co z toho? Báječný život plný neobvyklých dobrodružství, do kterých se vrhá se svými dvěma nejlepšími kámoši. (Netflix)

honajz2

Sem tam jsem si z toho nějaký díl pustil, až jsem takhle dokoukal celý seriál a nechápu jak, protože některé epizody stály za prd a byly jen sledem až moc šílených věci naráz, které pak působily stejně nonsensově a otravně, jako nové díly Spongeboba. Ale něco si mě na tom získalo (a to neidentifikovatelné "něco" tomu ode mě zařídilo třetí hvězdu) a tak to asi není až tak špatné. Navíc sem tam se tu objeví skvělá a správně absurdní epizoda, ale těch je minimum, jinak jsou ostatní epizody tak šíleným mixem všemožných dojmů a vtipů od geniálních po ty nejtrapnější a těžko by se mi to popisovalo i po epizodách. Tolik rozporuplných dojmů za jednu cca dvacetimintovou epizodu jsem nikde jinde snad ještě neměl a těžko tohle můžu označit jako klad nebo zápor. Ono už jen stačí, že některé epizody začnou s krásně nosným tématem, do kterého by se dalo krásně satiricky střílet a nakonec z nich vypadne totální wtf, které veškerou satiru a poselství úspěšně shodí. Moje oblíbené epizody ale jsou 2, 7 a 11, kdyby někoho zajímal můj výcuc toho nejlepšího - a vzhledem k tomu, že je tu můj komentář zatím jediný, možná se i někdo najde. Slabé 3* ()