Pervertz!

všechny plakáty
Pornografický
Velká Británie, 2008, 126 min

PKD

Viděno tuším jako první z Tanya Hyde filmů. A jestliže její debutový Hotel Hyde byl/je/bude nadprůměrný, tak zde to už naprosto rozstřelila. 1. část (její filmy jsou vždy děleny na řekněme thematicky laděné ´´povídky´´) Filthy Habits je něco, na co se prostě nezapomíná. Dále následují Confession (jo, tak do takového kostela by jste fofrem valili, až na vyjímky pochopitelně) Punishment, který uzavírá úvodní 30minutovku. Pak jsou zde opět výteční Freaks! kde hl. exceluje věrná souputnice režisérky Sofia Valentine na wodním klozetu ve formě kabinky, k tomu patřičně vystajlovaná, jak se na T.H. produkci sluší. Dále následuje sequence v baru, kde se mezi přítomnými objeví i chlápek v ltx verzi uniformy z Andersonových Thunderbirds, což jsem tenkráte koukal jak vejr.;-) No a pak nastupuje vždy připravený Jay R. v závěsu s nezbytnou Strapon Jane, která  vypadá jako přísná pančelka. Keep It Clean považuji za asi nejslabší segment celého filmu, byť i ten má něco do sebe. A ty 2 líbající se chlápky ji odpustím. Naštěstí toho nedělají víc a jsou tam jen pár se(kund). Special quest star, jakýsi bizar (tak je to Pervertz, ne?) plyšák.;-) Tanya průměrné věci (alespoň dle mých zkušeností) dělati prostě neumí. Tahle část má ale zajímavý vizuální dovětek ve formě pána, co má na sobě outfit+buřinku z mnou zrovna nemilovaného Clockwork Orange. Sem se to ovšem paradoxně hodí více, než do Kubricka. Factory Girls už jsou pak opět o rád výše a uzavírají tak vhodně tuto vskutku výživnou XXX krmi. Celkově jasných 4.5 Na Tanyu Hyde rozhodně jeden z TOPů. ()