Série(2) / Epizody(20)

Časy se mění a svět je teď plný nezávislých sebevědomých žen. Pedro, Luis, Raúl a Santi se v něm ale cítí trochu ztracení a každý si na novou situaci zvyká po svém. (Netflix)

Recenze uživatele Necrotongue k tomuto seriálu (22)

Co je podstatou ženství? (2024) (S02E09)

Devátá epizoda nebyla vůbec špatná, ale inkvizitoři už mi mnohokrát ukázali, že to umí i mnohem lépe. Po celou dobu jsem se sice bavil, ale jsem zvyklý, že se jinak bavím skvěle, a k tomu mi přece jen něco málo chybělo. Asi mě Španělé už příliš rozmazlili, ale dovedl bych si představit, že by se hlavně v oblasti humoru ještě trochu přidalo. / Poučení: Lidi jsou fakt divní. ()

Konečně jsme pospolu (2024) (S02E10)

Finále druhé série možná na plnou palbu nebylo, ale vzhledem k mé již dříve přiznané subjektivitě se nelze divit i páté pěticípé. Já jsem si tedy Ibizu užil, přestože jsem se tentokrát nedočkal ruského oligarchy, protože mi ho plnohodnotně nahradila šetrná Esther, potápěč Pedro, skvělá hra na pravdu a výsledný dojem mi kazila jen má nervozita z blížících se závěrečných titulků, jelikož jsem si celou sestavu jaksi příliš oblíbil. / Poučení: Pokud se rozhodneš ukončit svůj život, proveď to rozhodným způsobem. ()