Chemistry of Death

• Německo Die Chemie des Todes (více)

Epizody(6)

Forenzní antropolog Dr. David Hunter (Harry Treadaway) byl kdysi uznávaným policejním konzultantem, ale začal nový život jako praktický lékař na klidném anglickém venkově. Když však vyjde najevo, že se v oblasti pohybuje brutální vrah, David se cítí být povolán vrátit se do akce. (mac000)

tuctovychlap

príbehovo tak za štyri * , pričom obe storky mali v niektorých pasážach nakročené k piatej *..ibaže..... nevadili mi hrdinove flashbacky..veď ok, človeku furt čosi behá z pamäte pred očami..zato jeho vidiny áno, tie ma srali..pretože ak viem, že je niekto mŕtvy a napriek tomu ho vídam a počas bieleho dňa neviem, čo je realita, tak si drbnem pol fľašky antidepresív a až potom vstanem z postele..to sa potom ani nedivím, že pre škaredého starého negra bol iba fňukáčikom..z toho dôvodu "len" *** (70 %)..koniec rozhodne potešil, hepyendy sú pre tínedžerky..;) ()

kenkaku

Lékem nesmyslně rozdělené dva příběhy do šesti epizod (2+4). Proč to nebylo 3+3 nepochopím. Nebo raději 2+2… ten druhý případ byl totiž viditelně nafouknutý a zbytečně debilně zakončený a 4 epizody byly opravdu moc. První měl alespoň styl a atmosféru. Ten druhý udolala nuda. Takže když vychází průměr na ***, je to první případ na **** a druhý na **. Podrobněji u jednotlivých epizod. ()

Mamlas

Jako jedna celovečerní detektivka by to bylo dobré. Potenciál tam byl. Bohužel šnečí tempo, dlouhé záběry s čuměním do blba, dlouhé záběry s čuměním na cosi, dlouhé záběry evokující přemýšlení nad čímsi, nekonečné záběry krajinek a z dronu, celkem tak 80% vaty a mimořádně iritující a opakující se flashbacky to silně shazují. ↘️ 25% ()

Daiker

Tak to o se opravdu povedlo.... Kdo má rád severské psychologické thrillery bude spokojený. Je tam vše.... Drama, napětí, temná atmosféra a nečekané zvraty. Rychle to uteče. V polovině série se změní případ a prostředí. Oba případy jsou zajímavé a vrahy jsem nečekal. Dle konce nevím jestli bude 2. série, ale doufám že se jí dočkáme .... ()

sochoking

Klasická oddychovka, ktorá už v druhej epizode prakticky naznačí, čo treba očakávať v nadchádzajúcich zvyšných častiach. Mám na mysli zvraty a odhalenia. Neurazí však, ale ani nenadchne. Zaujme exteriérmi ostrova a peknou kamerou, ako i temne depresivnou muzikou a kvalitnými hereckými výkonmi. Na začiatku som si však myslel, že sa bude jednať o jediný prípad sériového vraha, no po tom, ako sa všetko objasnilo už v druhej epizode, nadšenie u mňa opadlo. Navyše flashbacky hlavného hrdinu boli tak časté, že boli až otravné. 50% ()