Temná okna

Skupině přátel Tilly, Monice, Peterovi a Alison se přihodí autonehoda a Alison na následky zranění zemře. Její strýc konfrontuje kamarády Alison a obviní je z její smrti. Skupina odjíždí na venkovskou chatu, aby mohla sama v tichosti truchlit. Izolovaná chata zpočátku nabízí klid a pohodu ale brzo se začnou odehrávat nevysvětlitelné události a mladí lidé začnou slyšet zvukové nahrávky z nehody, které odhalují temné tajemství. Když se objeví maskovaná osoba a začne teenagery terorizovat, v sázce jsou již jejich životy. (Vertigo International)

lokso2

Thrillerová oddychovka, drží si slušné napätie. Aj keď páchateľa uhádnete v dostatočnom predstihu, jemne vás prekvapí, že film sa nekončí 100%ntným happyendom. Ak by to tak bolo, veľmi by to znížilo moje hodnotenie. Vysoko oceňujem minutáž. Žiadne zbytočné časové naťahovanie.. ()

baradapraga

Zápletka zněla zajímavě, ale nakonec se z toho vyklubal poměrně běžný home invasion/slasher, ačkoliv s menším počtem postav.  Stejně jako ve většině filmů tohoto typu jsou tam momenty, kdy se postavy mohly zachovat jinak/lépe a zabránit tak ne zrovna pozitivnímu konci. Film ve svém žánru neurazí, ale ani nepřekvapí. ()