The Crossover

• Slovensko Crossover

Epizody(8)

Seriál The Crossover, natočený podle bestselleru Kwameho Alexandera, sleduje dvojčata Bellovy – Jordana zvaného „J.B.“ a Joshe zvaného „Filthy“, dva basketbalové talenty na druhém stupni základní školy, kteří se potýkají s dospíváním, odloučením a hledáním sebe sama, a to na hřišti i mimo něj. Filthy je cílevědomý sportovec, odhodlaný stát se dalším Lebronem Jamesem. Jeho bratr a nejlepší kamarád J.B. se vždy poslušně drží jeho plánu. Když však do města přijede nová dívka Alexis a jeho zájem o basketbal upadá, začne to mezi bratry skřípat a hrozí, že se jejich celoživotní pouto rozpadne. Skloubit školu, přátele, romantiku a basketbal samozřejmě není snadné, zvlášť když je ředitelkou jejich máma, akademicky nadaná doktorka Crystal Bellová, a trenérem týmu jejich táta Chuck, bývalý hráč NBA. Oba chtějí pro chlapce jen to nejlepší a Chuckova „basketbalová pravidla pro život“ je provázejí už od dětství. Když se však Chuckovo zdraví začne zhoršovat, rodina se pomalu rozpadá, což všechny nutí k tomu, aby se vzchopili, byli nesobečtí a našli víru v jeden druhého. S pomocí svých moudrých a věrných přátel Mayi a Vondieho a díky vedení a moudrosti rodičů a učitelů poznají Filthy a J.B., že ve hře o život nemusí být basketbal všechno… na rozdíl od rodiny, která drží pohromadě jako pevně provázaná síť. (Disney+)