Gekidžóban Cardcaptor Sakura: Fúin sareta Card

• Japonsko Gekijōban Cardcaptor Sakura: Fūin sareta card (více)

Blíží se léto a s ním i Nadesico festival. Většina Sakuřiných přátel je zaměstnaná přípravami na festival a do tohoto neklidného období přijíždí na návštěvu z Hong Kongu Syaoran a Meilin. Syaoran přizná Sakuře, že ji ma rád, ale Sakura mu není schopná odpovět ani po mnoha pokusech. Nakonec se jí to podaří v novém zábavním parku a tehdy se objeví nejmocnější z Clow Reedových karet a všechny Sakuřiny kartičky začnou jedna po druhé mizet. (Kocicka)

LogLady

No, kdybych měla být spravedlivá, asi bych teď už musela hodnocení trochu srazit, ale když připočtu hvězdičku za nostalgii a touhu zvednout tomuhle roztomilému anime kredit, je to tak akorát. Co si budeme povídat, "Zapečetěnou kartu" opravdu docení jen velký CCS geek, a dokonce možná spíš jen velký fanoušek páru Sakura + Syaoran. Obojí jsem však před pár lety byla, a tak se bez mučení přiznávám, že moje "fangirl squee" bylo ten večer, co jsem tento napínavý romantický film s desetiletými protagonisty poprvé dokoukala, slyšet snad až do Tokia. "Syaoran-kun ga... suki desu" - a shoujo klasika je na světě! ()