Colin Blake si odpykal třicet let ve filadelfském vězení. Při propuštění zjistí, že mu někdo podstrčil mezi osobní věci fotografii, na níž je jeho dcera Sarah, kterou kdosi zavraždil krátce poté, co Colin nastoupil do vězení. Dívka byla vyfotografována ve společnosti nechvalně známého motorkářského gangu Šakalů. Filadelfská policie se pouští do vyšetřování třicet let staré vraždy výslechem řady někdejších členů Šakalů včetně vůdce, zvaného Nestyda, a jeho hlavní gorily Netvora. (TV Nova)

SOLOM.

Táta grázl, dcera slušňačka, bohužel se však zapletla s nebezpečným motorkářským gangem. Jeho členové nikdy nebyli žádní svatoušci – násilí, drogy, využívání holek – to jim šlo vždy dobře. Kdo jí ubodal a proč? Docela zajímavý díl, ovšem i plný věcí, nad kterými tak trochu rozum stál. Nebudu spoilerovat…Jinak se tu objeví hned několik známých tváří (Jeff Fahey, Patrick Kilpatrick, Jonathan Banks, atd…). Místy to mělo i docela zajímavou atmosféru, ale jak už jsem řekl, něco mi na tom prostě vadilo natolik, abych tomu dal větší hodnocení než obyčejný průměr. ()