Annette v šoku z prožité tragédie vypráví, jak utekla z otroctví a odcestovala ze Saint-Domingue. Na veřejném setkání propukne chaos. (Netflix)

Kimkong

Flashbacková epizoda z ostrova s plantažemi, kde otroci zničili vše co jim stálo v cestě za svobodou. Při přednášce napadeni stvůrami, z nichž si jedna zachovala lidskost. ()

CarnTheNunya

Tři epizody z 8mi a zatím zklamání. Říkám si, že to je jako sledovat podprůměrné dark fantasy anime s hororovým nádechem, co má jen excelentní animaci. Původnímu seriálu to zatím nesahá ani po paty. Postavy jsou až moc klišoidní a nesympatické. Minimální pohled na stranu upírů, z čehož mám příliš silný dojem, že budou víceméně skoro všichni záporní a krutě zlí jen, aby byli zlí bez jakékoliv špetky zajímavého charakteru. ()

Lenka.Vilka

Vážně super část z minulosti, aby se ukázalo, že přítomnost nebude možna až tak přímočará. Takže tajně doufám, že se s tím bude dál pracovat. Proč by to nemohlo fungovat i obráceně a zachrána, svým způsobem, je ještě možná? Jsem zvědavá :) ()

muti

Čachtická pani plánuje dobyť celú Európu kým rebeli francúzskej revolúcie odhaľujú svoje flashbacky. Ľuďom najviac vadí téma černošskej revolúcie proti útlaku pánov. Možno je to stretch ale ja sa skôr oceňujem konanie postáv a ich minulosť. ()