Ketri

Vidět Sunnyho tančit, to je vskutku zážitek. A záporák Amrish s vizáží zanedbaného lesního trola - to chce prostě 4 hvězdy. ()

Ramanam

Výtečný bollywoodský snímek. Karan (S. Deol) děla za šéfa místního podsvětí Gajraje (A. Puri) špinavou práci. Po jedné z takových akcí se najde odvážný svědek (A. Nath), který proti němu chce vypovídat. Karan se s kumpány vydá k němu domů, kde ho napadne. Dalšímu vyhrocení situace se snaží zabránit jeho dcera Kajal (K. Kapoor), do které se Karan na první pohled zamiluje. Tento okamžik mu změní život. Začíná ji sledovat, což se Kajal vůbec nelíbí a má z něj strach. Ovšem, když se jí Karan rázně zastane před bandou dotěrných mužů v autobusu, změní názor a zamiluje se do něj. Má však požadavek, aby se Karan změnil a ze světa zločinu odešel, což on rád přislíbí. Jednoho dne však Kajal zjistí, že jí otec přislíbil synu svého přítele Rajuovi (S. Khan). Kajal svazek odmítá a řekne otci o své lásce ke Karanovi. Po tomto sdělení dostane otec silný infarkt a Kajal, která se o otcův život obává, nakonec se svatbou souhlasí. Jako by toto nestačilo, tak zanedlouho přijde pro všechny další osudová výzva..... První půle byla nejlepší a S. Deol se mi jako nekompromisní mlátička tuze zamlouval, stejně tak i K. Kapoor. Poté jsem trochu nepobíral, jak Kajal dokázala tak rychle na Karana zapomenout v náruči Rajua. Zde jsem měl malé obavy o další vývoj. To ovšem netrvalo dlouho a příběh dostal nový rozměr a vrátil se do těch správných kolejí. S. Khan ve vedlejší roli na dominantního S. Deola nestačil a znamenitá Tabu nedostala mnoho prostoru. Hudebně rovněž povedené a překrásná skladba „Dil Ka Kya Karen Saheb“ toho budiž příkladem. Až na zmíněný švýcarský „výpadek“ jsem zůstal po celou dobu na jasných pěti hvězdách, i když slabších. Doporučuji. ()