Pěkná rebelka

Gianna Nannini, která patří mezi největší italské rockové hvězdy, si šla za svým snem navzdory vlastní rodině i hudebnímu průmyslu. Jak to ale celé vlastně začalo? (Netflix)

bearmeedek

Většině diváků to jméno dnes nic neřekne. Protože jsem se hudbě aktivně věnoval  a prodeji hudebních nosičů taky, tak vím o koho jde. A chtěl jsem vědět, kdo to byl (je) doopravdy. Příběh rebelky Gianny je tu podáván zkratkovitě, místy jako v hraném dokumentu. Celý film prolínají malé záblesky vzpomínek na dětství a na panovačného otce. V půlce se tento "vývoj" zastaví, když se u Gianny objeví jakási forma dočasného šílenství. Náhle je tu drama a jiný posun dál. Nemá to samozřejmě grády jako jiné filmy o slavných hudebnících, ale dá se to vidět. Hlavně když víme, o koho jde. 67%. ()

viperDavid

Giannu jsem neznal a tak nějak to šlo mimo mě, ale taky na to nemám věk. Trošku mě sere, že když se nechce mluvit o drogách spojí se to s šílenctvím, ale tady musím uznat že Selena tu skvěle zahrála. Do teď netuším kdo byl a kdo nebyl skutečný, ale vím, že Gienna měla neskutečný talent. Teda já o ni mluvím, jako kdyby už nežila, ale myslím tím jako hudebnice ()