Train spécial pour SS

• Francie Train spécial pour Hitler (více)

Kusko.t2

Nemecká morálka a výkonnosť na zúriacom bojovom fronte počas Druhej svetovej vojny postupne upadá. Zastaviť tento klesajúci trend a vliať tak novú sviežu krv nacistom do odhodlania vykosiť vtieravých amíkov a ostatných, ktorí nechápu to magické kúzlo čistej rasy, sa má uskutočniť pomocou veľkorysého plánu pod záštitou Führera, vyslaním vlaku rozkoše plného neodvrávajúceho ženského mäsa, o ktorého kontrolu sa má postarať svojim dohľadom dominantná kabaretná speváčka Ingrid. Nadržaní vojaci túžiaci po nežnej ruke ženy sa už nemôžu dočkať chvíle, kedy k nim vlak so sľúbenou zásielkou dorazí. Cesta je však dlhá, plná nástrah a zvratov. ### Aj tento nazi brak okrajovo zasahuje do kategórie tzv. W.I.P. filmov zameraných na erotické ponižovanie krajšieho ženského pohlavia bez možnosti odporu, ale svojou zdržanlivosťou a absenciou nechutností patrí medzi tie umiernenejšie. PS. – videná verzia o minutáži 86 minút. ()

Hunter2222

Veľmi slabí odvar naziploitation. Málo násilia, málo aríjských kozičiek a veľa hailovania... Stupiídna príbeh, kopec vykecávania... ()

JohnMiller

Takto nudný slabý odvar nazisploitation som ešte nevidel. Vata bez nápadov, väčších úchylností, erotiky, drsných charakterov a bez pekných dievčat. A to je škoda, lebo kvázi originálny nápad by sa dal celkom slušne spracovať. Vlak plní Nacistických prostitútok prechádza krajinami aby obšťastnila vojakov tretej ríše. Ako som už spomínal, ženské sú škaredé, dej je o ničom, scénky vo vlaku sú hrané v nejakej miestnosti a je to patrične vidieť a ani bojové scénky s tankmi, ktoré očividne neukradli, sú to ich vlastné zábery, nepomohli k samotnému výsledku. Iba kosými a hajlovanie nestačia ani na takýto podradný subžáner. ()

G04T

Koukal jsem na Director's cut (protože jsem 75 min. verzi nikde nenašel) a o to víc a dýl jsem trpěl. Mám zásadní otázku a ta zní - Co to kurva bylo? Začátek něco na styl Salon Kitty, potom dominantní žena velí ve vlaku, dominantní ženu někdo podrazí, dominantní žena musí být submisivní, dominantní žena se má fajn, dominantní žena je zpátky na vrcholu. Tohle je v kostce celej "děj" tohodle skvostu. Je to něco mezi erotikou a pornem, ale že nazisploitation? Rozhodně ne! Kdekoliv se ukáže svastika tak to je hned nazisploitation, jasný, ČSFD jsem už prokoukl a hlavně tyhle chytrý lidi! Pornem se to nazývat nedá, erotikou vyloženě taky ne, drama ani za hovno, thriller jedině pod vlivem silný drogy, pod kterou asi byl celý tenhleten prapodivný štáb. Tenhle film řadím do své katogorie "nicky", skvěle tam zapadne a korunuju ho na Top10! ()

Vlad

...aneboť 50 Shades of Grey nazi style. Úroveň zrejme rovnaká (t.j. slabá), určite viac erotiky a taktiež i S/M+dominancie. Ináč klasická erotika, ktorá smrdí amaterizmom, avšak ktorá sa aspoň snaží o presah, čo sa jej kupodivu i celkom darí a záver, ten ako by napísal sám život. Film si však ako celok viac ako 2* nezaslúži, pretože na erotiku je to slabé, vojnové je to len toľko čo uniformy komparzistov a pár náladových záberov vojenských manévrov a k dráme to má tak blízko ako len ochotnícke divadlo môže mať. ()