Osobní strážci

• Francie Sécurité rapprochée (více)
všechny plakáty
Pornografický
Francie, 1998, 90 min

Mladý pár Manuel a Linda mají svědčit před soudem proti mafii. Musí se však podrobit přísným bezpečnostním opatřením a strávit spolu tři dny v úplné izolaci utajeného luxusního bytu v podkroví domu, navíc pod dohledem urosteného strážce Artura. Je přirozené, že mladí lidé nesetrvají jen při nudném vyčkávaní na den soudního procesu. Ba co více, pozvou k sobě i bodyguarda, aby si všichni tři dosyta užili sexu a nespoutaných orgií... (oficiální text distributora)

Pohrobek

Z logického hlediska akceptovatelný maximálně tak jako erotické fantazie, kdybychom se pokoušeli hledat nějakou smysluplnou zápletku, námahali bychom se víceméně nadarmo. Celý děj se odehrává v jednom jediném ateliéru s výjimkou obzvlášť amatérské scény na střeše. Jinak je ale znát, že se jedná o snímek francouzské výroby, který oproti svým americkým konkurentům nabízí mnohem více přirozenosti, a dokonce i jistou dávku estetiky, což se v praxi projevuje dobrou práci se světly, kvalitní kamerou a vkusnými dekoracemi. A navíc - francouzský typ "sestřihů" je mi mnohem sympatičtější! ()