Hen xiang hen xiang ni

• Čína 很想很想你 (více)

Gu Sheng je vysokoškolská študentka a jej vášňou je komponovanie hudby pre historické filmy. Na internete vystupuje pod pseudonymom, jej hudba je veľmi obľúbená a má množstvo fanúšikov. Sníva o spolupráci so svojím idolom, hlasovým hercom a dabingovým bohom s umeleckým menom Qiang Qing Ci. Ten si prísne stráži svoje súkromie, a preto jeho pravé meno a vzhľad nikto nepozná. Jedného dňa sa Gu Sheng prihlási do četovacej miestnosti a osloví ju hlas jej idola. Tu začína jedinečná spolupráca, ktorá pomaly prerastá do inej formy vzťahu. (jarah)

jarah

Príbeh z atraktívneho prostredia hlasového štúdia a dabingu. Skvelé stvárnenie jednotlivých charakterov, priateľstva a plnenia si snov. Interiéry a exteriéry sú poctivo natočené, až divákovi občas pripadá, že sleduje reklamu na turistické miesta v Číne. Ale stojí to za to. Hypnoticky krásny hlas Tan Jian Ciho je rovnako dokonalý ako jeho herecké schopnosti. Jediná postava, u ktorej mi trocha vadilo, že neprešla vývojom je práve Gu Sheng, ktorá mi pripadala vystupovaním a správaním po rokoch presne ako na začiatku. To mi však nepokazilo zážitok z tejto pomalej romantiky. ()

Felisr

Seriál s neotřelým námětem, zajímavými postavami a krásnými lokacemi. Bohužel s hroznou stopáží. Nemyslím si, že bylo nutné do děje zakomponovat 10 hodin vaření tradičních jídel (nudle fakt nečekejte) a 10 hodin historických zpěvů či hry na citeru. ()