david141474

Tak toto bylo hodně silný! Ale zase ty titulky, to Cinema City mě začíná pěkně srát, protože ty titulky zase byly úplně na hovno. Sice to už dávalo smysl y ale pořád zde byly věty, které smysl nedávali. No tak mužské a ženské rody se tady vůbec neřeší. Když mluví chlap, tak je ona a když mluví žena, tak je on. Tento film byl hodně silnej, jak dějem, tak atmosférou. A herecký výkony taky byly perfektní. Soundtrack je hodně nařachanej. Sice je děj zajímavej, ale většinou se pořád opakuje a to ve scénách s Muralim, který pokaždé uteče a postupem času to začalo být nudnější a ohraný. Děj z prostředí Bollywoodu je velice zajímavej a něco takovýho jsem potřeboval. Postavy jsou zajímavý. Atmosféra je kulervoucí, někdy máte chuť normálně kápnout slzu. Takový samotný natáčení je perfektní a scény z kin jsou taky drásající. Finální část byla hodně zajímavá a napjatá, že jste se pomalu ani nemohli nadechnout. Já jsem s tímto filmem velice spokojen a mohu jen doporučit! 10/10 Film z prostředí Bollywoodu a natáčení filmů jsem vždy potřeboval! (Velký Špalíček - 20.4.2024) ()