Turbo

• Kanada Turbo

Jose, řidič džípu z Idukki, se dostane do problémů a je nucen přesídlit do Chennai, kde se zaplete s Indhu a jeho nejlepším přítelem Jerrym. Na Jose v Chennai však čeká hromada překvapení v podobě Vetrivelu a dalších. (Cinemacity.cz)

david141474

Tak tu máme další Mollywood a co si budeme nalhávat, opět to bylo skvělý! Mammootty tady válí celým filmem a jeho herectví je dosti kvalitní. Tento film je spíš komedie s nějakou tou akcí, ale i tak jsem si to velmi užil. Humor je tady opravdu vtipnej, nejednou jsem se zasmál. Soundtrack už tady není tak slyšet, bohužel tanečky nebyly. Děj je solidní, film uteče rychle a nějaký úpadky tady nehrozí. Po scenáristické stránce je to mírně slabší a trochu to pokulhává, ale stále je to kvalitka. Celej ten konec, ta naháněčka v autech je perfektní, sice je střih krapet zběsilejší, ale dá se. No a pak je na řadě finální akt, který je tady dost pěknej. Akce je tam úžasná. Je tam spousta slowmotionů, to k Indii prostě patří. Nejlepší postavou je samotný Turbo, jeho matka a taková komická loutka Auto Billa, který si taky kradl každou scénu pro sebe. 10/10 Co si budeme nalhávat, opět to nezklamalo! (Velký Špalíček - 24.5.2024) ()