Karlos80

Jeden z poledních Estebových filmů, to je tento velmi ale velmi vzácný a obskurní, nicméně stále dobře a vkusně natočený erotický krimi-thriller ve své době. Je to taková směs italského poliziesca (nalézt se tu dalo spoustu prvků z tohoto žánrového filmu, který v té době už oficiálně neexistoval) s klasickými Španělskými erotickými filmy té doby, které byly snad ještě odvážnější než ty Italské. Hudbu k filmu dělal "Maestro" Stelvio Cipriani, a bud šlo v tomto případě o nějaký jeho vlastní recyklovaný soundtrack, a nebo si ho vypůjčil z nějakého jiného italského filmu, bylo mi to totiž hodně povědomé. Tam je dobrý děj a spiknutí (prostituce,únos, bohatí lidé, rukojmí, vydírání atd), herecké obsazení bylo taky docela dobré, objevil se tu docela velký počet známých španělských herců a hereček v tomto žánru v čele s nádhernou Raquel Evans, náklady na film nebyly asi moc veliké, ale je možné, že právě díky tomuto faktu, tedy chytrému marketingu, se pak ty vynaložené náklady na film, díky následným tržbám filmu, mnohonásobně vrátily. Ve filmu není moc děje, už sám název filmu napovídá co tady bude tím hlavním lákadlem, ano, je tu opravdu spousta nahoty a sexu (explicitních erotických scén), mnoho postelových scén mezi různými páry, lesbický sex, sex z donucení, sprcha, onanie atd. Pro fanoušky erotiky tedy téměř pastva pro oči (všechny herečky mají veliký sexuální apetit), tam jsou některé velmi pěkné detailní záběry na odhalená prsa a rozevřené vagíny, některé ty erotické scény (z chutí a zápalem pro danou věc) jsou skutečně dobře udělané, kdy smyslnost jim rozhodně není cizí. Ve filmu je vždycky kousek děje a pak hotelový pokoj kde se šoustá, a takhle to pokračuje až do samotného násilného finále. Ta je i nějaká menší akce během filmu, nechybí ani krev a jiné špinavosti, důležité pro tento druh filmu. Film "Porno: situación limite", byl před vydání na videu zbaven slova" porno" v názvu, takže to vyšlo jen jako "Situación limite" a tak pod klasifikací S jako soft-core byl i prodáván. Pro fanoušky EuroTrashe povinnost. Podobné filmy; Docela mi to připomínalo jný španělský film ze stejné doby "Apocalipsis sexual" ()