The Tale of Tiffany Lust

všechny plakáty

Příběh o sexuální touze Tiffany, mladé ženy v domácnosti, která se cítí trochu zanedbávána svým mužem. Tiffany vyhledá call girl Betty, která ji zasvětí do lesbického milování, při němž ženy poslouchají rozhlasovou show Florence Nigtinghale. Její vysílání probíhá za účasti obecenstva a živého sexu, který provádí nejen ona, ale i její hosté. Florence do mikrofonu komentuje vzrušující konání svých hostů ve studiu. Tiffany se vžívá do pocitů dívek a představuje si sebe na jejich místech při sexuálním aktu. Zúčastní se živého vysílání u Florence, ale když na ni přijde řada s otevřenou zpovědí, uteče ze studia. Přesto po několika dalších příhodách pozná vášeň, která jí dosud chyběla v manželství. (curil)

curil

Klasika svého žánru byla natočena před   čtyřiceti lety. Režisérem je proslulý   průkopník filmů pro dospělé Radley Metzger,   dnes oceňovaný umělec Zlatého věku porna.   Námět filmu je také klasika, zanedbávaná   panička hledá uspokojení někde jinde,   originální je nápad živého rozhlasového   vysílání sexuální terapeutky Florence v   podání Vanessy del Rio. Aby nezůstalo u jedné   hvězdy porna, objeví se ti nejznámější herci   z před čtyřiceti let jako nezapomenutelný Ron   Jeremy (dodnes činný), Veronica Hart, Samantha   Fox, Dominique Saint Claire, George Payne a   další. Tato klasika se u nás objevila až s   rozvojem videa koncem osmdesátých let minulého   století. ()