North Pole #1

• USA North Pole: The Loadman Cummith
všechny plakáty
Pornografický
USA, 1998, 116 min

Silvia Saint a její přítel Hakan Serbes příjíždí na pozvání hvězdné stálice Petera Northa do jeho luxusní vily v Californii. Po řadě střihů a sekvencí kdy Peter North jako host představí různé páry a vidíme skvostný sex na mnoho způsobů na scénu přichází brněnský klenot mezi muži Silvia Saint se svým tureckým přítelem Hakanem. Po představeni se vrhnou přímo na věc a řada orgasmů pryští jako vodopád . (ČSFD)

Paity

Peter North je špička. Filmy, kde vystupuje on, mají vždycky úroveň, stejně jako ty holky kolem něj. Doporučuji. ()

Happykubas

Celkem luxusní P, na které se rozhodně dá dívat. Anita Blond, Silvia Saint i Peter North si ve své branži vedou opravdu velmi dobře. Hudba, střih, kamera, "herecké výkony" - všechno jak má být...Není to však plných 80%, nýbrž něco málo pod. ()

bart-leby

Petera Northa by měli zasadit do zlata. Jeho stříkanice jsou jedinečné. K tomuto filmu jen malá výtka. V první scémě s Anitou Blond měl během svého cumshotu přeci jen lépe mířit. Spousta jeho cenných bílkovin neskončila na místě určení. A to je pity… ()