Xinsuan (Wong Yu) chce, aby se jeho jméno v bojovém světě stalo legendou. Vyzývá na souboj ty nejlepší protivníky, a když vyzve a porazí čtyři nejlepší zabijáky z Jiangnanu, dobrovolně přijímá poslání v krabičce, kterou má doručit samotnému princi Yanovi (Ku Feng). Na své pouti potkává nespočet bojovníků, přičemž každý z nich chce získat krabičku s tajemným obsahem, doručit ji princi osobně, a získat tak bohatou odměnu. (Epistemolog)

Epistemolog

Tajemné wuxia Sun Chunga o šermířském žoldákovi toužícím po slávě Yue Wongovi, který je vyslán na proklatě nebezpečnou misi, aby předal balík s důvěrným obsahem princi Ku Fengovi. Odměna pro kohokoliv za splněnou misi se však rozkřikne po okolí a floutek Yue Wong má během měsíce desítky soubojů s ničemnými šafbros štamgasty. Nesympatický mistr meče Kuan Tai Chen mu občas podezřele pomůže spolu s žebrákem Lo Liehem. Bojová choreografie využívá slow sekvencí a po celé délce filmu netušíme, kdo je dobrý a špatný, ba ani to, co se nachází v tajemném balíčku. Wah Yuen v roli Jin Ju s vějířem se objeví v 25.minutě, ale svůj skill plně nevyužije. Akční režii má přesto na starost mistr svého oboru Tang Chia, ikdyž od něj už jsem také viděl lepší peckovačky. ()