Film, ze kterého vás bude opravdu mrazit! Sportovní potápěči se po nehodě ocitají sami uprostřed moře. Po několika hodinách zahlédnou obchodní loď a doplavou k ní. Smrti tak ale možná neunikli... (oficiální text distributora)

Teardown

Film plný špatných okamžiků, jednání a nelogičnosti. Předvídatelný a nudný. I vietnamskej obchodník vás dřív přesvědčí o originalitě svých adidasek, nežli tento snímek o své podstatě hororového ražení nebo nějakém náznaku autetičnosti. ()

Hapretor

Co napsat? Parta pašeráků versus parta študáků a jedna těhotná hysterka k tomu. Očekával jsem nějakou duchařinu, tohle bylo lepší, "reálnější" - vzhledem k tomu, že je toto na poli "béček" či "céček" dávám dvě *. Nebyla to píčovina, ani kdo ví jaká podívaná. Hlavně pro zabití času. ()

Ivec odpad!

Beriem to ako vtip. Síce hodne nepodarený vtip, ale stále vtip... Čo malo byť pointou tohoto braku naozaj netuším. Možno je chyba vo mne a je to biják Best of the best, a mne hlupákovi to nedochádza. Ale o čom má táto stupidita pojednávať mi asi zostane cudzie až do konca mojich dní. Veď v tomto filme je na desiatky nedostatkov. Možno je to dokonca jeden nedostatok ako celok. To mi je však NAOZAJ jedno. Len mi ku..va povedzte o čom to ma do riti pojednávať ?!!! ()

Pitryx odpad!

Hned první dojem je špatný. Co má co těhotná lézt do člunu a plácat se někde na moři? Proč tam tu postavu vůbec autoři nacpali?? K filmu samotnému, v podstaě nuda, protože větší část jsou polemiky rozepře jak se zachovat v nastalé situaci. Vše se odehrává v jednom úkrytu, až pak na lodi a na moři. Ne že bych se úplně nudil, ale naštval mne i konec. Aby to Američani zase nepotentovali. Ta omletá věta "bez tebe nejdu" mne už vážně štve. A tak naštván na postavy i autory, dávám 10% za akci v závěru, leč celkově odpad. CI 9554/10029 ()

honzic

Naprosto nepovedený scénář a dialogy kazí jinak velmi zajímavý námět na tak trochu horor, který se však změnil ve frašku. Hodnocení: 30 % ()

Vitex26 odpad!

Tenhle patvar se dá doporučit pouze v případě, že se chcete pořádně nas...! Naprostá ztráta času, která Vás akorát rozčílí a znechutí. Odpad! ()