Eurythmics v klubu Heaven

Velká Británie, 1983, 62 min

Režie:

Derek Burbidge

Annie Lennox

Skupina Eurythmics odstartovala svou kariéru vydáním alba "In the Garden", ale zásadní zlom přišel po vydání další desky "Sweet Dreams (Are Made of This)" v lednu roku 1983. V témže roce kapela odehrála koncert ve vyhlášeném londýnském klubu Heaven, který se stal základem koncertního filmu režiséra Dereka Burbidge. Mimo samotného koncertu s efektní světelnou show, dílo obsahuje i klipy k písním "Love Is A Stranger", "Who's That Girl" a "Sweet Dreams". (Česká televize)

lioncel

mám je rád .. mají zajímavá hudební videa .. ale především je zdobí naprosto dokonalý precizní zvuk při poslechu ze všech jejich cd – a to mi zde hodně schází .. na jiném místě, při jiném provedení, okamžitě přidávám ** ()

dr.fish

Velmi zajímavá záležitost. Koncert plus videa z doby, kdy Eurythmics měli jeden hit, ale už dost materiálu na koncert. Je to sonda do dost neznámých vod ve kterých tato popová legenda plula na začátku své existence. 80% ()

Marze

Koncert na Ceske televizi Artu kultovni kapely. Do klubu Heaven by mi nepustili. V Britanii sekurity u vstupu delaji selekci a pousti jen lidi, co zapadnou do atmosfery vecera. Tedy mlade, krasne, vzdelane, slusne a chapave. ()

Paity

Britští Eurythmics, jak si je asi všichni chceme pamatovat až do smrti. V podstatě přesně to syrové, co od nich chceme slyšet, bez nějakých velikých efektů, syntetizátorů a podobných hovadin. ()