Bulldozing the Bull

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 1938, 6 min

Zábavný súboj námorníka Pepka s rozúreným býkom. Kvôli láske k Olive Oylovej je Popeye ochotný urobiť prakticky hocičo. Dokonca sa podujme aj na ostré toreadorské predstavenie v koride. Ale je zásadne proti jeho presvedčeniu, aby nejako ublížil svojmu súperovi. (MM_Ramone)

blackrain

Pepkovo srdce je zasaženo Amorovým šípem. Pobláznila ho okouzlující španělská seňorita, která se šla pobavit na koridu. Pepek zmánen náhlým citovým vzplanutím se ocitne uprostřed areny, kam je vypuštěn i zuřivý býk. Ten svou kůži nedá lacino. ()

tremors

Pepek námořník, nejoblíbenější "akční" hrdina mého dětství se musí vypořádat s pořádně rozzuřeným býkem. ()

MM_Ramone

Zábavný súboj námorníka Pepka s rozúreným býkom. Kvôli láske Olive Oylovej je Popeye ochotný urobiť prakticky hoci čo. Dokonca sa podujme aj na ostré toreadorske predstavenie v koride. Ale je zásadne proti jeho presvedčeniu, to aby nejak ublížil svojmu zvieraciemu súperovi. Táto časť sa bude určite páčiť predovšetkým ochranocom zvierat, pacifistickým idealistom a vegetarianom. Mimochodom nie je aj samotný Popeye náhodou vegetarián? Ja som ho ešte nevidel jesť nič iné ako špenát. *** ()