Hospitaliky

všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Komedie / Krátkometrážní
USA, 1937, 5 min

Olívia Oylová pracuje v nemocnici ako ošetrovateľka. Jej dvaja oddaní nápadníci, námorník Pepek a zákerný Bluto, sa chcú za každú cenu dostať do jej starostlivosti. Najskôr skúšajú len simulovať chorobu. No ku koncu sa už neváhajú aj vážne zraniť, len aby ich hospitalizovali v nemocnici, kde je Olívia zamestnaná. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Olive Oylová pracuje v nemocnici ako ošetrovateľka. Ja osobne by som takej zdravotnej sestre ako je ona nezveril ani vzorku stolice, avšak jej dvaja prihlúpli nápadníci Popeye a Bluto sa chcú za každú cenu dostať do jej starostlivosti. Najskôr skúšajú len simulovať. No ku koncu už neváhajú sa hoc aj vážne zraniť, len aby ich hospitalizovali. *** ()

blackrain

Pepek a Bluto jsou pěkně vyčůraní, předstírají nemoc, aby se mohli dostat k milované Olive. Ta je oba prokoukla. Takže Pepek s Blutem musí přijít na jiný způsob jak se dostat do nemocnice, kde by je ošetřovala Olive ()

nemorino

Pepek a Bluto sa chcú dostať do nemocnice no nakoľko sú zdravý a nemajú žiadny zdravotný problém začnú robiť všetko pre to aby ich niečo prevalcovalo alebo im ublížilo. Prečo? Sestrička Olívia. Pepek sa v tomto animáku prvýkrát vzdáva svojej dávky špenátu v prospech Bluta. ()