Množství nervového plynu, které tajně vypustila armáda USA, přemění chřestýše v nebezpečné zabijáky. Tom Parkinson, významný zoolog a herpetolog, začne v mojavské poušti pátrat po příčině podivných úmrtí, která začala nálezem dvou mrtvých dětí v blízkosti kempu jejich rodičů. Po chvíli už nikdo nepochybuje, že jde o práci zabijáckých chřestýšů. Záhadou ale zůstává, proč útočí v tak velkém počtu a vydávají se i do míst, která jsou jejich přirozeným podmínkám na hony vzdálena. Podaří se Tomovi a jeho sličné partnerce Ann odhalit smrtící záhadu dřív, než skončí místní obyvatelé v márnici s vyděšeným výrazem ve tváři a desítkami hadích kousanců po celém těle? (Řitka video)

filmmovier

Tak tohle hodnocení vážně nechápu. Horory se zvířaty jsou sice trapná béčka, ale tohle je chytré a velmi povedené béčko. Mluví za to i rok výroby a docela napínavý příběh s obstojnou atmosférou, sem tam se pro odlehčení objeví i nějaký ten vtípek... No jo, před pár lety jsem to několirát viděl a vzpomínám si, že mě to docela dost bavilo. Teď by to už nejspíš bylo horší, proto *** a 65%. Tohle opravdu ještě jde a není to trapné, i když se to veze na Čelistech. ()

Han22

Není to tak hrozný, jak by se podle hodnocení zdálo. Zkrátka obyčejné stupidní béčko, na kterém je vidět jak rok natočení, tak rozpočet a (ne)talent režiséra. Nicméně uteklo to celkem rychle, nenudil jsem se a jak hadi tak dvojice hrdinů byli v pohodě. Mimochodem v roce 76 už čtvrtý zvířátkový horor co jsem viděl (Food of the Gods, Grizzly, Squirm, Rattlers), je vidět že snaha zopakovat úspěch Čelistí byla fakt velká :) ()

MickeyStuma

Spíše ekothriller než ekohoror, používající jako hrozbu hady a jak jinak populární chřestýše. Snímek nízkorozpočtový a to tak moc, že lecjakých opravdu hrozivých hadích útoků se nedočkáme. Jen náznaků a křiku obětí. Jedná se tak jen o prostinkou vyprávěnku, která kvalitou filmové kopie, jaká byla u nás pro distribuci použita, nemálo připomíná známý grindhouse. Ale to je tak v rámci zajímavostí vše. No, snad ještě stojí za zmínku použití dětí jako prvních obětí hadího uštknutí a to je divákům naservírováno hned na začátku. Použití dětí není zrovna zvykem. Ale probíhá to tak, jak je výše zmíněno. Není to film v rámci své nízkorozpočtové  jednoduchosti zase až tak moc špatný, jen je poměrně nezajímavý. Posloužit tak může snad jen pro vyplnění televizního programu pro noční vysílání. Žádná pořádná akce, žádná dramatizace, tudíž také ani žádné napětí. Je to film, který svou strukturou a koncepcí připomíná tvorbu ekohororů z padesátých a šedesátých let, jen s tím rozdílem, že se nejedná o hadí monstra a není tu jediná zmínka o jádru či atomové bombě. Během sledování, obzvlášť u scén hadích útoků, jako třeba ve vaně během koupele, může pociťovat neblahou nervozitu a nepříjemný pocit snad jen divák trpící ofidiofobií, ale ten by se na takový film zřejmě asi těžko díval. Buď jak buď, jedná se jen o další prostý snímek v řadě využívající fenoménu snímku ´Čelisti´ (1975). A to už je na celém tomto filmovém pokolení opravdu vše. ()

helraiser

Další zvířecí horror s hady v hlavní roli. Na rovinu řikám, že se nejedná o žádný zázrak, jde spíše o podprůměr, ale na druhou stranu jsem už viděl horší. ()

Laca1313 odpad!

Tohle byl fakt nehorázně stupidní ,,horror,,. Osobně jsem ho zkoukával na třikrát, což se mi ještě nikdy u žádnýho filmu, kterých jsem si pustil, nestalo. Dokoukal jsem ho jen proto, že když si nějaký film sám pustím, tak ho prostě dokoukám za každou cenu, i když je to sebevětší bolestivý zážitek :D :D ale tenhle horror ničim nezaujal, žádný strašidelný,či nechutný scény. prostě nic, jen samá nuda a zase jen nuda. Nejvíc mě vzrušilo, když jsem viděl závěrečný titulky a věděl jsem,že tu bolest mám již za sebou :D Z mého hlediska asi nejhorší horror,co jsem zatím viděl ( a že jsem toho již viděl dost). I sebevětší horrorový sračky typu Troma či Asylum, co jsem viděl, vždy měli alespon nějakou maličkost, kterou mě dokázali zaujmout, takže nebyl problém je dokoukat. a klidně jsem se na ně časem znova podíval. Ale na tenhle film se asi už nikdy nepodívám a pokud ano,tak to bude za hooodně dlouhou dobu. Takže sečteno, podtrženo film Chřestýši útočí pro mě tvoří úplné horrové dno, které jen tak něco asi už nepřekoná. To se budu muset asi hodně snažit,aby se mi podařilo najít z mého pohledu ještě horší horror. ()

Zevon odpad!

To říkám pořád, hady nejraděj gumové a to v červené, nebo zelené :-) Může mi někdo říct, který trouba zasolil takovou divočinu? I kdyby šlo vše na charitu, určitě nebyl film úplně bez nákladů, kdyby raděj dali za ty prašule těm mexičanům zadara coronu. ()

AntiasKing odpad!

Už jen ten samotný název proboha. Chřeštýši útočí, piraně útočí, hadi útočí nebo země v ohrožení apod. Už ten samotný název je trapas. Někdy je to sice jen blbý český překlad, nevim proč prostě ne jen chřestýši. No každopádně třeba to měli promyšlený a chtěli nás tím názvem úmyslně odpudit. ()

Shanen29

Na rok 1976 určitě působící hororové dobrodružství,ale opravdu již po létech nicneříkající povídka o hadech. ()

moviefan4

Dosť slabé a nudné. Herci boly nezáživný a vo viacerích ohľadoch aj nudný. Pribeh mal faj nápad ale ako to už bíva realizácia bola zase zlá. Tolko sa z toho námetu dalo vyťažiť . Hadie zabitia boly nudné a bolo ich dosť málo. 1* dávam za zabitie vo vani a celkový nápad. ()

maverick080 odpad!

Rattlers je jeden z najhorších a najstupidnejších hororov, ktoré som videl. Otrasné herecké výkony, otrasný scénar, otrasná hudba, atmosféra, nulové napätie, atď.. jednoducho, to čo má správny horor mať, tomu to chýba. Rád by som dal aspoň zo srdiečka tých 20%, no ODPAD je presné pomenovanie pre tento film. ()

MonarC

Není to sice žádna bomba, ale na to, že se natáčel v roce 1976 je to celkem dobré. Atmosfera je velmi dobrá, a když ho srovnám s Hadím stiskem z toku 2001, tak je víc věrohodnější a propracovanější. Kolik doopravdových hadů bylo v Hadím stisku? ()