Ketri

No, kde nic není, ani Madhuri nepomůže. Klasika 80. a 90. let. Film jsem zkoukla na Netflixu, takže ty nesmyslné střihy byly zřejmě "původní". Pro toto období nic neobvyklého. Ale aspoň by se mohli jít kouknout do nemocnice, jak vypadá krevní banka, to bufetové okénko, co tam předvedli bylo fakt děsné. Zřejmě též nebylo času nazbyt (někteří herci zvládali natočit deset i více filmů ročně), takže pokud při bitce jednomu z herců rupnou kaťata, tak to dotočíme s dírou na zadku. ()

Ramanam

Milé překvapení a půjdu proti proudu. Příběh z kriminálního prostředí je řádně propracovaný, akční a nikoho nešetřící. Stále se něco děje a tak to má být. Navíc obsahuje i malá zamyšlení nad životem, chováním lidí, včetně mnoha dojemných chvil, takže nemám žádnou potřebu řešit nějaké nepodstatné drobnosti, které jiným mohou vadit vzhledem k roku vzniku. O tom to vskutku není. Na M. Chakrabortyho si ještě stále zvykám, ale spjejeme k lepším zítřkům. To na M. Dixit se vždy jen nadšeně těším. Hudba v mezích lepšího průměru. Slabších pět hvězd. ()