Nathalie Cooper patří k nejžádanějším fotomodelkám v Paříži. Zatímco její kolegyně a ostatní lidé z branže tráví večery a noci bujnými večírky, vrací se Nathalie večer co večer do prázdného lůžka. Vzpomíná na svého snoubence Michela, který nedávno zahynul při tragické dopravní nehodě. Aby zapomněla, přijme pozvání své přítelkyně na noční párty. Místo kamarádky se objeví sympatický Pierre, aby ji na večírek doprovodil. Nathalie se zamiluje a začne s milencem trávit noci plné vášně a smyslných dobrodružství, čímž si splní své tajné erotické sny. (curil)

curil

Francouzský film nepřináší nic nového a je   jen průměrem soft erotického filmu. Při   režisérovi Gérardovi Kikoine je to trochu   zarážející, protože ten svou tvorbu směřuje   převážně do oblasti tvrdého porna.   Simulované sexuální pozice, spousta nahých   ženských těl, kašírovaná masturbace, to vše   je ještě navíc zahalené do jakési kritiky   buržoasie a dekadence. Většina komentářů   pěje chválu na atraktivitu představitelky   hlavní role Nadine Perles, já na ní nevidím   nic zvláštního a její krásu hodnotím také   průměrně. Ve filmu je několik situací, kdy se   musím nechtěně smát a to právě při   některých erotických scénách, které nelze   brát vážně. Škoda, že neexistuje nějaká   hard verze filmu, to by zřejmě bylo   zajímavější. Film je někdy na DVD poskytován   pod názvem "Mannequin". ()