Fill Her Up

Pornografický
2002

Joel Lawrence

Gmisiycs

Doufám, že Administrátor přimhouří oko, neb jedná se o porno a zde volit genderově správná slova je navýsost těžké. Takže k věci. Nejedná se o film, jedná se o seriál. K dnešku vím o 16-ti pokračováních (oficiálně má jen 4). Ano, je to velmi úspěšný pornoseriál a ani se nedivím. Holky v něm vážně stydlivé nejsou a bez vyzvání ::::: Za prvé žádají nástřik orgánů, :::: Za druhé to pěkně ukazují na kameru. Podle mne je to jeden z těch povedenějších seriálů. Každý , kdo nebydlí v paneláku mezi stovkou sousedů, ocení i zvuk. Hele lidi, viděl jsem sto tun porna. Toto skutečně stojí za to. A jen tak PS: Joel Lawrence je jeden z tisíce herců a hereček, kteří vystrkují orgány nestydatě na kameru. Snad si v tom ČSFD brzy udělá pořádek. A pořádek v komentáři bych měl udělat i já. Ty další díly točily jiná studia pod ukradeným názvem. Proto se Vám to bude těžko na netu hledat. Google odmazal linky z vyhledávače. Přestože další pokračování nejsou od původního studia, jsou vzácně kvalitní stejně jako origoš. Takže pirátství zdar a sexu zvláště. :-) ()