Hell Hole

• USA Escape from Women's Hell Hole (více)
všechny plakáty

Na Filipínských ostrovech jsou vězněny krásné ženy, které byly uneseny ze všech koutů světa, aby poskytovaly sexuální služby svým věznitelům. Jejich jediná záchrana je naplánovat útěk. Vězněné ženy to nebudou mít jednoduché, jelikož jejich věznitelé jsou nemilosrdní zabijáci, kteří nesmí nechat utéct ani jednu zajatkyni živou. (Epistemolog)

Karlos80

Zcela zapomenuté ale jinak standardní, schématické, indonéské WIP, od exploitation režiséra Santiaga (jehož specialitou byly právě tyto trashovité sleazy nízkorozpočťáky, některé ty lepší americké klasiky dokonce i sám produkoval viz: "Big Doll House", "Women in Cages" nebo "Big Bird Cage"). Tohle byl jeden z těch nejvíc sleazy jakých jsem od něj kdy viděl, většina filmu se odehrává ve tmě a za značně ponuré a strnulé atmosféry. Džunglový pracovní tábor, ohraničený elektrickým plotem, všude kolem bažiny a nášlapné bomby, a jiné laciné smrtící pasti (propíchnutí na špičatém plotu apod), ženy zde žijí v jeskyni a jsou zde vykořisťovány a sexuálně zneužívány, jen tak pro radost skupinky úkladných vrahů. Méně nahoty a sexu, stejně tak jako sražené krve, a dialogu, když už došlo na mučení, tak nějaký ten bič nebo temná kobka, sadistický správce, který když zavolá číslo ženy, musí se dostavit, jinak ji zastřelí, jeden zmařený útěk, živější escape finále+různé pasti, co je zajímavé tak žádný s těch všech charakterů mi nepřirostl k srdci (což u jiných nebylo zvykem!), nejspíš to bude tím, že se tu na něj opravdu důrazu nekladlo, samozřejmě tu byly nedostatky, ty se ale odrážely v opravdu chudé a laciné výrobě. Jen pro skalní sleazy fanoušky a zvědavce. Americké věci jsou samozřejmě v tomto srovnání o třídu lepší.. ()