Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Segrestor odpad!

Tohle je pro fajnšmekry, opravdu a štípněte mě někdo, jestli se mi to nezdá. Kdybych se tomuhle pořadu nevyhýbal obloukem, mohl jsem dělat šéfa Vítu Bártovi a jeho ABL. ()

lesumir odpad!

Německo je země neomezených možností a dementních nápadů od nevidím do nevidím. Lenssen a spol. patří mezi ty nejhorší, můj otec si stále myslí, že ty příběhy jsou opravdové a myslím, že určitě není sám. Ta naivina lidí je nehorázná, viděl jsem asi deset dílů a v každém, jsem našel takovou propast od reality, že to bylo neskutečné, nekdo premyslel pravou mozkovou hemisferou a uplne se odprostil od logiky. Nejlepší je, jak hcodí přoad s tou kamerou v ruce, to je úplně drsné, když se detektiv Tekin Kurtulus dostal v přestrojení do nemocnice jako zdravotní bratr a nosil u sebe pořád kameru v pouzdře :D Nebo, když s kamerkou v ruce vytáhne z motoru řídící čip a potom ho hned nasadí. Když na něm příjdou, zmlatí ho jako psa a přiběhne Katja Hanssenová s obrovským palarizérem a oni spadnou na zem, přitom ji viděl na stovky metrů daleko, že k ním utíká, ale jakože nic. Tohle je TRASH, takhle přesne vypadá serial, který odpovídá naprosté nule, naprostému dnu, naprosto ničemu! ()

Jamal odpad!

Nesnáším tento seriál, nesnáším herce, příběhy a hlavně úvodní znělku z které mi nabíhá husí kůže a okamžitě se vrhám po dálkovém ovladači abych přepnul. ()

forsberg

Bizarnější než ezo.tv, primitivnější než Teletubbies, vtipnější než hlášky Horsta Fuchse. Půvabné scény, kdy pachatel míří na oběť propiskou a detektivové křičí - Zahoďte ten nůž. Má velká poklona českým dabérům za to, že při práci nehýkali smíchy. ()

DJ Obelix odpad!

Zhovadilost německého krimi importu do ČR zřejmě tímto dílkem dosáhla vrcholu. Něco tak děsného jsem dlouho neviděl... ()

MikeCool

TV-seriál. Náhodou to není tak hrozné jak se se zdejšího hodnocení jeví. Mě se líbí na tom to, že to člověka vtáhne do děje a zamotává si hlavu různými zápletkami.| Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

WANDRWALL

To je něco tak neuvěřitelného, tenhle neuvěřitelný seriál, že se na to musím občas dívat a čekám vždy zase nějakou neskutečnou nečekanost! A tvůrcům se to daří! Tohle na trhu chybělo! Ale už nechybí. Mezeru zacelil tenhle těžko zařaditelný kýč. ()

heyda

Krimiseriál, který se snaží o to, aby vypadal jako realita. Ale bohužel se mu to málokdy daří. Případy jsou často směšné stejně jako celý tento seriál. Ale abych nebyl úplně tak hnusný, tak zato, že jsem vydržel sledovat i několik dílů za sebou (třeba když jsem byl nemocnej), tak dám 1 hvězdičku. ()