Lovec krásných dívek

• Japonsko Dabide no hoshi: bishoujo-gari (více)
Horor / Thriller / Drama / Erotický
Japonsko, 1979, 100 min

Zločinec na úteku vnikne do domu bohatého páru, vykradne im trezor a pred očami majiteľa domu mu znásilní jeho ženu. Z tohto násilného činu sa narodí syn, o ktorom otec vie, že nie je jeho, a tak sa aj k nemu správa. Keď mladík dospeje, ako študent pokračuje v tom, čo zdedil po svojom biologickom otcovi: stáva sa násilníkom a vrahom mladých žien. Ženy týra psychicky aj fyzicky a i keď všetko utrpenie prekonajú, nakoniec ich aj tak zabije. Policajne zložky sú voči nemu bezbranné, nemajú vôbec nič, čoho by sa chytili... (Astaroth12)

muti

hlavny hrdina je potomok nasilnika ktory pri jednom prepade znasilnil zenu, pricom jej muz sa mohol len zviazany pozerat. hlavny hrdina vie ze jeho otcom je niekto iny a chce byt presne ako on. a preto sa rozhodne unasat krasky, ktore si vychutnava doma v muciarni. ked vezmeme do uvahy rok vydania 1979 tak ide o dost hustu zalezitost. ()

Saxos

Ješito, Ješito, už to máš ušito. Zlatá slova lovců bláznů Josefa Hlinomaze a Františka Husáka v Jáchymovi. Tady nám Suzuki pro změnu ušil pěknou ujetinu narvanou art prasárničkama. Japončíci jsou kapánek zvrhlejší, ale při zveřejňování porna jsou dost ujetý, záběry na pohlavní orgány se rozpixelujou, zde nahrazeno úhlem záběru kamery, nebo předmětem před kamerou /mimochodem dobrou/. Na rok 1979 dost odvázaný. ()

malyLibor

Tento film jsem objevil na své flashce a vůbec netuším, jak se tam dostal... byl mezi třemi filmy v jednom adresáři a opravdu by mne zajímalo, od koho jsem si tento adresář kdy a jakým omylem stáhl. První film se jmenoval Snuff a ten jsem po pár minutách znechucen smazal. Chtěl jsem smazat všechny, ale naštěstí jsem to neudělal. Tento film byl v adresáři jako druhý a jsem rád, že jsem si ho pustil a že se mi automaticky stáhly titulky (ó díky techniko). Jak nejsem milovníkem nějakých hororů a filmů o masakrech, tento film mne zaujal skvěle podanou psychologií hlavního hrdiny. Velmi dobře naznačil, že syndrom týraného dítěte nemusí (a bohužel opravdu není) jen otázkou sociálně a intelektuálně slabých rodin a že týrání dětí probíhá velmi často i v tzv. dobrých rodinách... No a co z toho vzejde ukazuje tento film taky brilantně. Chladný, bezcitný jedinec, který si myslí, že když má peníze a moc, může dělat cokoliv. Nebo dívka, která po zneužívání otcem odsuzuje sama sebe a volí sebevraždu... Musím říct, že přes všechen ten sex a násilí mne osobně zaujalo na filmu nejvíce právě toto. K tomu navíc skvěle zahrané role většiny herců. I když je film tím, co ukazuje o lidech vlastně velmi smutný, přesto mu právě pro jeho velmi vážný psychologický obsah a skvělé herecké výkony a velmi dobrou hudbu dávám za 5. ()

Kaylar

Decentní a navenek slušný mladý muž, žijící ve svém velkém domě s velkým sklepem sám... leč jeho sklep odkrývá různá nechutná překvapení, která můžeme detailně sledovat a která se týkají mladých žen zde vězněných. Film ukazuje vše velice otevřeně a diváka, který je nakloněn perverzním sexuálním praktikám, jistě upoutá. I přes veškerou svou otevřenost však lze film v neposlední řadě považovat za dokonale ztvárněnou psychologickou sondu do duše onoho mladíka. Doporučuji pouze silně otrlým divákům. ()