Naboo s Bollem odjíždějí na šamanskou víkendovou pánskou jízdu a je tedy na Vincovi s Howardem, aby pohlídali Nabooův obchod s kuriozitami a magickými předměty, který provozuje v přízemí. Obchod není ovšem jen tak ledasjaká činnost, nýbrž umění, a správný prodavač je tudíž umělcem. Kdo projeví větší nadání a dokáže prodat víc? Vypuká souboj na ostří nože, elitní kolekce loketních záplat versus celebradar. Tržba ale není všechno a dobrý obchodník se musí umět vypořádat i s dalšími nástrahami. Vždyť takový dotěrný zákazník je mnohdy horší než místní gangster nabízející ochranu. V epizodě, protkané odkazy na Půlnočního kovboje (1969) Johna Schlesingera, vystupuje v jedné z menších rolí Anthony Rossomando, kytarista britské dance-punkové kapely Klaxons. A také se dozvíme jeden překvapivý detail ze života Patricka Moorea, jednoho ze zakladatelů hnutí Greenpeace. (Česká televize)

honajz2

Když jsem tenhle seriál viděl prvně, tak jsem odkoukal všechny epizody a série, akorát z té třetí jsem si pamatoval nejmíň a pamatoval jsem si jen, že mi přišla nejslabší. Proto jsem se k ní už pak nevracel, avšak se mi potvrdilo, že to byla blbost. Sice (aspoň tenhle díl) se většině epizod rovnat nemůže, ale i tak jsem se u toho dost bavil a být tam míň trapných scén, tak dám okamžitě 5*, bez váhání. Takhle je to "jenom" na silné 4* a těším se na další díly, protože tenhle seriál mám fakt rád. ()