Expert amerického námořnictva Zach Silver přichází na palubu nejnovější ruské vojenské ponorky Odyssea, která vyplouvá na pravidelné cvičení do Indického oceánu. Celá akce se zdramatizuje, když ponorku obklíčí skupina teroristů, zadrží ji a předají irácké vládě. Zděšení však zavládne, když se na palubě ponorky najde prototyp smrtící nukleární zbraně, která může v průběhu krátké chvíle zničit celou planetu. Podaří se Zachovi v této bezvýchodné situace najít řešení a zachránit Zemi před hrozící katastrofou? (oficiální text distributora)

Unrealik

Úsměvný snímek - "láska" po pár minutách setkání, ponorka druhé ponorce ujíždí (holt chyba dabingu), vtipně vypadající přestřelky, kdy soupeři po sobě jen tak náhodně střílí, malý kluk, co se vždy bez problémů dovolá do Pentagonu... ()

chosan

Povedený Dudiho film určitě lepší než nepovedená dvojka. Tento film byl hitovka mého mládí takže dávám 60%. ()

DejnaDee

Akční filmy mám celkem ráda. Tento mě však nenadchl, pravda je, že ani neurazil, ale opravdu nijak zvlášť neoslovil. Film byl takový zvláštně poskládaný, fadní, místy hluchý a hlavně silně po americku uvědomělý - "tati oni Tvou pomoc potřebují, nemůžeš říci ne!" Při tomhle jsem šla do kolen, toto prohlásí osmiletý kluk, který právě přišel o matku?! No to mě podrž, to mi hlava nebere. V tomto filmu jsem byla zvědavá hlavně na M. Dudikoffa, ale je zřejmé, že jeho hvězdná sláva je ta tam. ()

goodridge

Mam rad tieto ponorkove Cckove filmy. Samozrejme ze za vela nestoja ale ked sa mi ten zaner paci tak nie je o com. Inac film nestoji za vela. ()

PORTER44

Bohužel visuálně nic moc,herecky nic moc jak jinak když scénář stojí za prd a ještě k tomu hrozný dabing C.Bell.Pár akčních scén bylo průměrných ale celkově podprůměr. ()