Mentalista - Série 3 (2010) (série)

Růžový kostýmek od Chanel (S03E06)

(epizoda)
  • USA Pink Chanel Suit

Dcera významné federální soudkyně najde v domku pro hosty ubodaného snoubence své sestry Abby. Mladá žena se ovšem ztratila. Tým začíná pracovat se dvěma variantami, první počítá s únosem pohřešované a druhá hypotéza je taková, že to byla právě Abby, která svého přítele ubodala. Usvědčují ji otisky na noži a podporuje ji i skutečnost, že Abby byla drogově závislá. Jenže jako vždy má Patrick poněkud netradiční metody vyšetřování a místo zdlouhavých výslechů se rozhodne vynést z přísně střeženého sídla koberec, který má simulovat mrtvolu. Zjišťuje, že je to nemožné, že tedy Abby byla zavražděna a musí být ukryta kdesi v sídle. Malá lest na pohřbu babičky oběti pomůže Patrickovi odhalit vraha. (TV Nova)

honajz

Bavilo mě, jak Patrick štengroval soudkyni u tu návladní (jak jí na konci dal hudlana!), ale jinak případ mi přišel takový prostinký, až jednoduchý, který vlastně stojí a padá na tom, že policie ani ochranka neprovedli svou práci dobře a při prohledávání domu některé skříně zapomněli prohlédnout. ()