Falco: Everything

Videá:
01. Rock Me Amadeus
02. Titanic
03. Egoist (Remix '98)
04. Der Kommissar (Club 69 Remix)
05. Helden von heute (Re-Edit '98)
06. No time for Revolution
07. Jeanny
08. Coming Home (Jeanny Part 2, Ein Jahr danach)
09. Naked
10. Vienna Calling (Re-Edit 2000)
11. Mutter, der Mann mit dem Koks ist da
16. Emotional
17. Out of the Dark
18. Verdammt wir leben noch

Bonusové materiály:
1. Rock Me Amadeus (Millenium Version)
2. Titanic (Uncensored Version)
3. Naked (Hardcore Version)
4. Wiener Blut (Bloody Version)
5. Junge Römer (Alternative Version)
6. Tribute to Falco (The Bolland Project featuring Alida)

Z nahravania:
06. Tribute to Falco

+ Falco - Privátne zábery
+ Falco hovorí (smeke)

Saxos

Vídeňák Johann Hölzel /1957 - 1998/, který jako první německy zpívající zpěvák dosáhl prvního místa v US-Billboard-Charts. Zahynul při automobilové nehodě v Puerto Plata. Pohřbu ve Vídní se zúčastnilo víc jak 4 tisíce lidí a mnoho motorkářů doprovázelo smuteční průvod. Doporučuji dvouhodinový životopisný film "Falco - Verdammt, wir leben noch!" ()

Darth Revan

Falco pro mě vždycky byl a bude největším hudebním bohem (s tím, že Lindemann je jeho nástupcem, ale velikosti Hölzela ještě nedosáhl) a tahle kompilace mi výrazně pomohla při oslavách splnění zkoušky z němčiny. 5* ()

Thomassi

Já mám Falca velice rád a jeho písničky mi přirostly k srdci. Toto dílo je nabité těmi nejlepšími vypalovačkami rakouského zpěváka plus rozhovory a další bonusy, prostě EVERYTHING. Pro fanoušky povinnost. ()

Europa_1957

Vzhledem k tomu,že Falca zbožňuju,není co řešit. Možná by jen překlad anglických titulků mohl být lepší,spoustu lidí si na to stěžuje,ale to je jen dodatek. Kdo rozumí Falcovo vídeňskému dialektu (tohle opravdu snad ani není už němčina :D) , tak se i zasměje :-) A to vše provázáno klipy jeho největších pecek. Super! ()

Alfréda

Přestože materiálu je na DVD hodně a k sehnání dnes je už poměrně těžko, není na něm "everything". Poměrně skalní záležitosti jako úplně první Falcova hitovka Der Kommisarr chybí, přitom videoklip k ní natočený byl. Stejně tak chybí např. Amerika. Hlavně že tam je propadák Naked, dokonce i záznam z jeho natáčení. ()

• 15.2.2010 vyšlo Everything na DVD v Českej republike ako príloha denníka Blesk za 60,- Kč. (smeke)