Nikdy nehovor nikdy

(pořad)

Jozef Pročko spolu so štábom privádza celebrity do zúfalstva v absurdných situáciach, na ktorých sa diváci zabávajú prostredníctvom skrytých kamier. (Patrik200s)

JohnnyD

... a tak Jožko Pročko odišiel do JOJky a utrhol sa z reťaze. Dostal väčší priestor a už nikto nekrotil jeho sklon ku gýču. Zmizli diváci v štúdiu, pribudli trápne Pročkove výstupy, často "groteskne" zrýchlené, doplnené o detinské zvuky. A z toho hlavného, na čom stála relácia, zo skrytej kamery sa stala trápne egocentrická Pročková prehliadka bez humoru a s pachuťou trpkého úsmevu. ()

MM_Ramone

Vrcholom tvorby svojrázneho zabávača Jozefa Pročka bola relácia "Nikdy nehovor nikdy". Dobre pripravenými, premyslene zinscenovanými nepríjemnými situáciami nachytal nejednu mediálne známu osobu. Absolutnou bombou bol vyostrený duel: Pročko versus manželia Mojsejovci. Jozef P. nekompromisne knokautoval týchto dvoch namyslených snobou priamo pred celým Slovenskom. Urobil z nich úplnych volov. To bola Amerika! Naozaj podarené. Vráti sa ešte niekedy tento showman na televízne obrazovky? Že, nikdy? No, "Nikdy nehovor nikdy". *** ()

Mire

NIkdy som to nesledoval lebo Pročko ma už otravoval, ale dávam špeciálnych 5 hviezdičiek za nachytávku Mojsejovcov. To nemalo chyby ako s nimi vyjebal :D A Branko všemožne zapieral a zapieral aby sa neprezradil že bol skutočne nachytaný :D To že nebol nech rozpráva tým v ústave :DD A keď si pripočítame že si celú nachytávku v rovnako vytýčených bodoch vzalo na paškál S.O.S., tak bolo vymalované, snáď ešte väčšia bomba ako originál :DDD Pročko sa proste nadýchol ku najlepšiemu výkonu od čias relácie Čo dokáže ulica a potom už mohol konečne odísť so vztýčenou hlavou do smetiska televíznych dejín, kde bude dúfam už navždy spokojne odpočívať. ()

esopesokeso

Tak Pročka moc nemusím, ale toto sa mu naozaj vydarilo.Bola to jeho najlepšia šou.Pročko si upravil xicht, dal si masku a so svojím týmom vykonštruoval nejakej osobe prekérnu situáciu v ktorej si človek ťažko zachová zlaťučký nadhľad.. a ako už aj raz Pročko povedal: "Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne".To mal vtedy povedať aj Jurajovi Mokrému, ktorý nachytal samotného maestra.. ()