GodComplex

To jsem 4 roky po vydani skutecne uplne prvni kdo zde hodnoti tenhle naprosto regulerne kvalitni kousek, ktery se s prehledem muze rovnat s pribuznymi oscarovymi filmy jako Crash (2004)? Jasne, sice zde nejsou absolutne zadne zname herecke tvare, ktere by na to mohli nalakat, ale jednak to je uplne jedno, protoze vykony zdejsich noname hercu jsou na velmi vysoke urovni (Kent Harper v roli radiokomentatora neskutecne vali) a hlavne film jako takovy, s rozlicnymi storylines, ktere se ve finale spoji tim, ze vsichni zucastneni, se tim, ci onim zpusobem promeni ve statisticky udaj je dostatecne zajimavy i zabavny a vyborne provedeny. Je to indie, ale produkcni hodnoty jsou naprosto v poradku, vypada to dobre, hudba je super a cele to ma velmi silny moralni efekt a poselstvi o totalne zbytecne zkazenosti spolecnosti. "86 suicides in a day, you know what? It's so stupid to think about suicide. With murder statistics like these, you might as well walk out your front door and let someone else do it for you, why bother doing it yourself?" 8/10 ()