Smrtící oteplení

Planetu Zemi se snaží osídlit vetřelci z vesmíru. Neváhají zajít až do krajnosti a pořádně zahřívat atmosféru, aby jim lépe vyhovovala. Tím odstartují nevratné globální oteplování. Na záchranu planety tak vyráží elitní vojenský kapitán Steve O‘Bannon a jeho muži… (TV Prima)

Renciasko

Jedna hviezda za Danicu. Úvodné minúty dávali nádej na vcelku zaujímavú tematiku. Prvé scény “mimozemšťana” ej kej ej raptora, pád lietadla a zabijacké scény dali však okamžite znať, že pôjde o odpadkový snímok. Škoda, malo to snahu ponášať sa na Far Cry. Akurát toto “veľdielo” som vydržal pozerať asi 10 minút. Najhoršie na tomto nollywood pripomínajúcom filme je, že bežal v normálnej televízii na nemenovanom českom programe... To by som sa hanbil vypustiť na verejnosť. ()

Alhazred odpad!

Katastrofálny film s mizernou zápletkou a ešte horšími hereckými výkonmi. Korunu tomu nasadzujú triky, ktoré sú hlboko pod úrovňou všetkého, čo ste doteraz mohli vidieť. Ruky preč!! ()

Ruthen

Tak určite je to natočené neprofesionálne, herecké výkony, počítačové efekty a inteligencia postáv je hlboko podpriemerná, ale na stane druhej práve tieto nedostatky z toho robia komédiu. O mimozemšťanoch už toho bolo natočené kvantum a mali rôzne podoby (konkrétne tu mi pripadali ako nejaký Ceratosaury) takže tvorcovia už asi nemali veľmi na výber tak sa uchýlili k tejto paródii. Dávam päť aj keď je to skutočne niekde blízko odpadu, ale len preto že som sa dobre bavil na všetkom tom amaterizme. Hlavne herecké výkony na úrovni dedinských ochotníkov sú polevou na torte. ()

TomQ odpad!

Efekty jsou tak mizerné, až člověk znejistí, jestli to není parodie. Ale asi není. Výbuch dronu na obloze je absolutní špička, puf a obláček, žádné trosky, nic :-) Věřte, že ať už si pod mým popisem tohoto efektu představujete cokoliv, realita je násobně horší, tohle si nikdo ani představit nemůže. ()

Lamarr odpad!

nejzajímavější na celým filmu byla asi ta kozatá děva, která před grafickou hrůzou utíkala po pláži a poté po pohlavku zemřela :D I tak ten kentus nestačil ani na jednu usmolenou hvězdu. Čus. ()

Mac._ odpad!

Nevím, co mě přimělo shlédnout asi čtvrtinu stopáže tohohle dílka. Tahle slátanina uráží i inteligenci někoho, kdo jí má pod hranicí debility. D.B.Sweeney na tom musí být opravdu hodně špatně, když bere podobné role. ()