100 rokov dozadu bolo mestečko Westin na Divokom západe terorizované renegátom menom Frank (Robert Bear) a jeho bandou. Postaral sa však o nich miestny šerif a všetkých poslal tam, kam patrili – do horúcich pekiel. Frank sa však nemienil len tak ľahko vzdať, zahral s diablom poker, pričom nešlo o nič iné ako o možnosť vrátiť sa na zem a pomstiť sa. Šťastie mu prialo a on sa spoločne so svojimi kumpánmi vracia do Westinu, aby sa pomstil potomkom nenávideného šerifa. (beso74)

Campbell

To takhle hraju Red dead redemption a dostanu strašně chuť na nějaký western. A co může být lepší než když jsem fanoušek hororu a mám chuť na western? No přece hororvý western. Ty co jsem viděl nedopadl tak strašně a tak jsem se těšil na tenhle. Navíc tu hraje Hodder. To přece nemůže dopadnout tak špatně, ne? Leda prd tohle je další 1* film který uděluji, fakt si připadám že si lidi budou za chvíli myslet že horory nesnáším ale tohle je mučení. Co mě vyloženě štvalo byla ta kamera která byla příšerná a i příběh byl celkem takový pochybný, ten "faustovský" rádobypříběh mě prostě nebavil. Příšery příšerné, herci strašný málem odpad! ()

gumli

Pištolnik Frank urobil dohodu z diablom v pekle a vracia sa do súčasnosti aj s celou bandou rôznych príšer,zombíkov,kostier a iných pekelných tvorov.Prišiel sa pomstiť šerifovim potomkom za to,že ho šerif pred 100 rokmi zastrelil.Samotný film je o ničom,ale je to veľká zábava.Na filme vidieť strašne nízky rozpočet.Dej filmu je v maličkom mestečku Westin.Šerif,jeho brat,šerifova manželka a miestny obchodník so zbraňami nakoniec po veľkom boji pekelné potvory pobijú..Lacný westernový horror,neúspešný aj doma v USA. ()

beso74 odpad!

Som si zase vybral, hororová verzia klasiky NA PRAVÉ POLUDNIE s nepodarenou citáciou z Bermanovej Siedmej pečati... Začiatok bol celkom ok, Kane Hodder uniesol nejakú dievčinu a rozpráva jej príbeh. Nuž, ako som sa neskôr dozvedel, Kane a celá táto línia príbehu bola doplnená až po natočení filmu a jeho odkúpení štúdiom Barnholtz Entertainment. Samotný príbeh je neskutočná amaterčina - pištoľníci na divokom západe strieľajú po sebe z bezprostrednej vzdialenosti a samozrejme, vystrieľajú celé zásobníky a nič. Ak by tým koltom hodili, určite by sa trafili. Triky sú mizerné, herci (okrem spomínaného pána) rovnako. Aj keď má film vysoký bodycount, je strašne nezáživný a aj keď vlastne celý (bez titulkov) trvá asi 75 minút, jeho dopozeranie mi trvalo celú večnosť. Vhodné len pre masochistov. ()