No Doubt: The Videos 1992-2003

(video kompilace)

Tracklist
1. "It's My Life"
2. "Running"
3. "Underneath It All" featuring Lady Saw
4. "Hella Good"
14. "Spiderwebs"
15. "Just a Girl"
16. "Trapped in a Box"

Bonus features
1. "Don't Speak" (Alternate Version)
2. "Bathwater (Invincible Overlord Remix)"
3. "Video Conversation with No Doubt" (oficiální text distributora)

NinadeL

Dokonalost, kterou si pouštím pravidelně už několik let. Vlastně si žiju svůj život na soundtracku No Doubt už od základky, takže tahle kolekce je jasná srdcovka. Kompletní klipy zahrnují první dekádu jejich slávy, včetně naivního prologu, který se vlastně nikdy nikde nehrál - Trapped in a Box. Ale už tehdy, v 92., bylo jasné, že styl určuje Gwen a chlapci jsou tady pouze od toho, aby ji doplnili. V 95. přišlo zjevení jménem Tragic Kingdom a Just a Girl Gwen - platinová blondýna ve sportovních hadrech s indickým šmrncem, přičemž tahle kombinace zafungovala a naprosto okouzlila. Definitivní zjevení pak dovršila ikonická balada o rozchodu Gwen a Tonyho Don't Speak. "You and me / We used to be together / Everyday together always / I really feel / That I'm losing my best friend / I can't believe / This could be the end / It looks as though you're letting go / And if it's real / Well I don't want to know..." Byla to jízda, Gwen byla Pearl White i indickou chrámovou tanečnicí v jedné osobě. S novým albem Return of Saturn v roce 2000 přišla éra růžové Gwen, která snila o Simple Kind of Live a společně s Pussycat Dolls předvedla zase nové, a opět dech beroucí, triky. Rychlost těchto let byla nezvratná a další deska Rock Steady vyšla hned v dalším roce 2001. Tentokrát se šlo na věc s Bounty Killerem a ohlédnout zpět jsme se museli za poklusu v Running. Tehdy bylo nutné se poprvé pozastavit. Ale jen na chvilenku. Dekáda sólových kariér uplynula jako mávnutím kouzelného proutku a na světě byl reunion Push and Shove, který nám připomněl, proč jsme se do No Doubt zamilovali, to bez pochyby. ()