Černé ovce

(pořad)
  • Československo Černé ovce, sem tam bílá
Publicistický
Československo, 1992, 13-28 min

Tento publicistický pořad vysílá Česká televize s přestávkami již od roku 1993. V letech 2001 až 2002 byl nahrazen publicistickým deníkem Černá, bílá, který uváděla současná moderátorka a reportérka Iveta Fialová. Od začátku roku 2003 pak byl pořad vysílán jako týdeník pod svým původním názvem a v současné době se vysílá každý všední den večer, přičemž o jeho moderování se kromě Ivety Fialové stará i Vlado Štancl, který je s tímto pořadem spjat již od jeho začátků. Obsahově se pořad střídá. Zatímco Vlado Štancl nám nabízí různé testy, poradí jak a co nakupovat a mj. nám i skrytou kamerou v reportážích objasní, kterým hospodám a restauracím se vyhnout a naopak, Iveta Fialová se pak věnuje závažnějším věcem. Především v nich hrají hlavní roli kauzy, dopravní nehody, úřady a hájení našich práv. (Stocki)

Danthare

Skvělý pořad pro běžného občana ČR, objektivně podaná ta zlá realita všedního života běžného člověka. Navrch testy, rady a zkušenosti. U mě 80%. ()

pcarogers

Aneb jak nachytat někoho na hruškách a když to zrovna není něco fakt skandálního, tak to sestříháme a nakomentujem tak, aby to skandálně vyznělo. PROSÍM, natočte někdy někdo skrytou kamerou tvůrce Černých ovcí, to by muselo být skandální každopádně. ()

saaaky

S tímto pořadem nemám naprosto žádný problém - splňuje to, co říká - objektivně a s puncem odbornosti ve formě spousty odborníku a lidem na slovo vzatých pohlíží na problémy obyčejných lidí, a zpracovává to ještě kupodivu přijatelnou formou. Bez problémů, ba naopak - člověk by se měl sem tam podívat. ()

Naby

Porad je to zajimavy, nekdy mi prijde az vtipny (kdyz teda nejsem v kuzi tech absurdnich pripadu). Takovehle porady maji v kazde televizi sve misto, ale neni to nejlepsi zabava. Takze 3,4* ()

e-pilot

V počátcích se pořad jmenoval "Černé ovce, sem tam bílá" a jeho smysl jsem tehdy vnímal docela jinak. Škoda, že "bílé ovce" vymřely. ()

FuLister

Někdy je to celkem zajímavé a prospěšné, jindy zase méně, každopádně dá se na to dívat, aby člověk věděl, co se tady děje za lumpárny. ()

JARDAHONDA

Tento pořad hodnotím,jako určitou službu a pomoc lidem,to je u mě to pozitivum...Jinak člověk má v dnešní hektické době svojich starostí dost a ne se ještě zabývat a štourat v problémech někoho jiného....Sorry = upřímnost nadevše !! Ale i tak za 3 *** ()

kratajirka

Tyhle pořady jsou potřeba. Jednak proto, aby se v televizích neopakovalo furt to samé a zadruhé proto, ať ti vidláci z venkova vidí, že jejich problémy někdo v televizi řeší. :) A to je fér ()