Libidine

• USA Lust (neoficiální název)
všechny plakáty
Horor / Pornografický
Itálie, 1979, 86 min

Karlos80

Taliánské sleazy, film opět jen o sexu a nějakých těch oplzlostech s nějakým minimálním příběhem a když už tak ultra nudným. O hororu v tomto případě řeč skoro vůbec být nemůže:-) Nehrát v tom černá mamba Ajita (díky ní sem do filmu šel!), tak jsem to snad ani nedokoukal. O co tady šlo? Ve stručnosti; Vědec tu vykonává nějaký šílený druh vědeckého experimentu na hadech, dospívající dcera Anna (vypadá trochu jako Linda Blair!) má erotický vztah s jedním hadem! Její nevlastní matka má sexuální vztah se služebnou! No prostě každý s každým, pak je tu taky starý oplzlý řidič, který má sex také se všemi zůčastněnými, dokonce se snaží opakovaně znásilnit i mladou Annu! Tón filmu je tedy jasný, jde tu především o sex a různé druhy zvrhlostí a perverzit, není to vyloženě horor, je sice tu hodně grafického sexu (který ale vypadá dost směšně, včetně všech těch zvuků), lesbického sexu, masturbace za pomocí hada atd, ale nějaký větší strach a napětí, ve vás film moc nevyvolá. Docela bizarní věcička, která je současně hodně nudná, film má blízko k podobným žánrově a tématicky zaměřeným filmům jako "Bestialita" nebo "Oscenita" vše víceméně obtížně sehnatelné rarity. ()