Ghutan

• Indie घुटन
všechny plakáty
Indie, 2007, 126 min

ricci.s

Manžel pochová zaživa svoju ženu. Tá sa však vráti zo záhrobia s cieľom pomstiť sa. Síce nie je nič nové, že indické horory sú dosť naťahované, ale tento naozaj nebol až taký výnimočný, aby trval tak dlho. Najmä prvá polhodina bola peklo, potom sa to však celkom slušne rozbehlo. Párkrát som sa slušne zľakol, takže ako duchárina to celkom funguje. Akcie bolo pomerne dosť, ale na druhej strane to bolo poriadne pritiahnuté za vlasy, miestami ukričané a naivné. Okrem toho nepochopím, prečo z toho manžela napokon urobili kladného hrdinu, všetko si to zaslúžil, hajzel jeden! Na indické pomery štandard. ()

Dellamorte

Jednoznačne jeden z 2 front horror vystrelených z Indie. Žiaden originálny nápad , práve naopak ( pôžička z E.D. či Exor. ) aj indická minutáž bola striktne dodržaná , no malo to spád aj atmosféru. Aj keď ide o dávno prežutý ghost revenge ( aj dôvod pomsty je kópia ) som spokojná. Mamutí podiel na tom má aj absencia akéhokoľvek spevu , či tanca. Už by to xcelo len originálnejší nápad a India získa vstupenku do H-klubu. ()

petrik11

K tomuto filmu som si robil slovenské titulky, takže som si ho "musel" pozrieť viackrát. Herci hrajú ako v divadle. Celkovo to považujem za ťažko stráviteľný kúsok a známym by som ho neodporúčal. Našťastie Bollywood má aj lepšie dielka ()