Dva bojovníci se střetnou v souboji kvůli šéfovi gangu, který je zmanipuloval proti sobě. Šéf gangu chce mezitím ukrást milion dolarů. Když se to oba bojovníci dozví, spojí své síly, aby porazili gangstera, kterého oba dříve respektovali. (Epistemolog)

Epistemolog

Neznámý režisér Kuo-Hsiang Lin natočil jen hrst mlátiček v subžánru bruceploitation, ovšem jako kameraman během své 30tileté kariéry natočil přes 100 snímků. Vedlejší roli získal slavný Ardy Lam, který je rovněž znám jako špičkový kameraman, který od 80.let do dnešních dnů nasnímal bezmála na 80 filmů a získal několik nominací. V hlavní roli to táhne klon Bruce Le (Chang) a za zmínku stojí i jeho soukmenovec Billy Louie (Wang Chiao), který studoval bojová umění od svých devíti let. Trénoval Judo, kung-fu styly Tiger Claw, Mantis, Bílý jeřáb, Jujitsu a Goju Ryu Karate. Překvapilo mne, že povedenou hudbu složil jeden neznámý důchodce na odpočinku, který byl v pravěku znám pouze jako producent. Když opomenu účast taekwondisty Tao Chianga, nadprůměrný je jen výkon zmíněného Billy Louie, který opravdu umí a proto veliká škoda, že si zahrál jen v 6ti filmech. Co se týče kamery, tu měl na starost další veterán ze staré školy Leung Hung, který tímto paskvilem ukončil kariéru se 111 natočenýmy celulojdy. Křoví Alexander Grand, který je u fandů znám z malých rolí cizinců v slavných filmech, získal vyjímečně velkou roli Bosse. ()