Příběh začíná, když Caleb Sinclaire (Adam Scott) neochotně vyzvedne svého mladšího bratra z univerzity a přiveze ho i s jeho novou přítelkyní Emou (Brittany Snow) domů na Den díkůvzdání. Caleb, který se nedávno rozešel se svojí dlouholetou přítelkyní, je vůči vztahům nedůvěřivý a proto varuje Petera před vztahem s Emou. Příběh se zamotá, když si Caleb uvědomí, že ho Ema velice přitahuje. Jak Calebovo pobláznění Emou roste, musí se rozhodnout, zda má jednat srdcem nebo rozumem. (Luteka)

pezz

Vleklý film, kde dej je obohratý až nezáživný. Vyvoláva vo vás akési čakanie, kedy brat prevezme bratovi dievča a to je celé napätie a „dráma“ tohto filmu, no konečne po vleklých a stále dokola sa opakujúcimi podobnými scénami sa to v 1:12 h. stane. Slovné vzájomné vysvetlovačky prečo a aké sú a boli vzťahy v rodine bratov nepomôžu ničomu a po polke filmu som už bol ako na tŕňoch, že kedy toto celé konečne skončí. Možno pre ..náctiletých to bude zábava, nakoľko film je o nevyzretých ľuďoch a nevyzretých vzťahoch, no zrelý divák tomuto nezatlieska. Chvíľu sa mi zdal výkon Scotta veľmi dobrý a aj bol, no časom mi už pripadal ako reklama na fajčenie a vďaka nasilu dosť často hranému čudákovi a násilníkovi jeho herecký výkon postupne vyšumel. Tak aby som niečo nepokazil, tak za pokus o čudný druh drámy 50%. ()

TiborT.

Super film, žiadny trhák alebo niečo také, žiadne skvelé scény, ale taký "lightový" film ktorého dej ma úplne vtiahol do filmu a možno sa dalo tušiť, že sa medzi nimi niečo stane, ale predsa som sa nevedel dočkať či to bude a či nie. Podraz, ktorý by nikto nemal spraviť svojmu bratovi a normálne by som to úplne odsúdil, ale tu som sa nevedel dočkať kedy sa to už konečne stane. Taktiež neviem nič vytknúť tomuto filmu. ()

fun145

"... I love you. I'm sorry. I'm sorry, I shouldn't say anything. No, no, no, don't be sorry. What? ..." "... Sometimes people do things that, that they know are wrong, but they, they just do 'em anyway, 'cause, 'cause to do right thing would be too painful ..." "... Peter's in love with you, ok? He's my brother. I'm sorry. ..." Po prvom zhliadnutí som váhal medzi 4 a 5 *, po druhom zliadnutí už nemôžem ináč hodnotiť, úžasne zaujímavý dej, vynikajúci hudobný podmaz (ak sa už nejaký objaví), brilantná brittany snow, skvelí adam scott, uveriteľný alex frost. Nezávislák (film) ktorý dokáže vyvovať závislosť. Zaujímavá a aj uveriteľná myšlienka, že niekedy dokáže túžba (chtíč) prevážiť nad láskou. zlý druh (resp. zlodobrý /čo sa vám páči viac/ - vlastný voľný preklad) je vlastne opakom, teda "dobrým druhom" filmu, som ohromený a neschopný slova, AMAZED and SPEECHLESS, jednoznačne 100% ()