jonyyy

Slavný producent katastrofických filmů Irwin Allen už nám ukázal potopu, požár, destrukci podmořského města, mrakodrapu, sopečného ostrova, potopil loď. Tentokrát si však posvítil na dopravní most. Něco k ději: Na normálně klidném Madison bridge se odehraje v krátké době už třetí dopravní nehoda, což vzbudí podezření v inženýrovi Calu Millerovi. Ten zjistí, že mostu hrozí zřícení, což mu, jak tomu tak bývá, nikdo moc nevěří. Než se Calovi podaří na vlastní pěst most zablokovat, je už příliš pozdě. A aby to záchranáři neměli tak lehké s evakuací, život jim ze zříceného mostu ztěžuje ještě uprchlý bankovní lupič, který drží zbytek přeživších jako růkojmí. K samotnému filmu: Je to typický, katastrofický TV film natočený ještě ve stylu 70. let, hodně povídání, nízký rozpočet. Díky různým flashbackům hlavních postav, snaze popsat příběh každého z nich a zbytečně dlouhým a opakujícím se záběrům, má film přes 3 hodiny, ale ani tak jsem se nenudil. A ne každý den máte možnost vidět Leslieho Nielsona jako záporáka. 60 % ()